Akumulatorska kosilica Greenworks GD60LM51SP s punjačem i baterijom
Originalna cena je bila: din 149.636,94.din 97.999,68Trenutna cena je: din 97.999,68.
Greenworks GD60LM51SP je snažna 3-u-1 kosilica namenjena većim travnjacima.
Šifra proizvoda: 9698
Cena dostave (sa PDV-om): din 735
Samo 1 je preostalo na zalihama
Sigurna kupovina
- Osigurani servis u garantnom i vangarantnom roku za uređaje
- Plaćanje gotovinom, karticom, virmanom, čekovima građana od 6 - 12 rata
- Za sve informacije pozovite 024/576-252
- Cene su istaknute u dinarima sa PDV-om
Opis
Pokreće je napredna litijum-jonska baterija od 60V koja pruža visoke performanse i dugotrajno trajanje baterije, čineći je pravom zamjenom za benzin, bez emisija, vibracija ili buke.
Višestruke opcije košenja za svaki tip travnjaka
Snažno i efikasno
Baterijsko napajanje od 60V pruža izuzetne performanse, a bezčetkasti motor osigurava dug vek trajanja i produženo trajanje baterije u poređenju sa motorima sa četkicama. Turbo funkcija dodatno povećava snagu motora, osiguravajući čisto košenje u bilo kojim uslovima. Ova efikasnost znači da GD60LM51SP može lako da koši travnjake do 1200 m2 (baterija od 6 Ah).
Samohodna sa dva utora za baterije
Dodatne informacije
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| sirina-kosenja | 510 mm |
| Voltaža | do 60 V |
| zapremina-sakupljaca | 55 lit |
| Pokret | Samohodni uređaj |
| visina-kosenja | 25 – 80 mm (7 nivo-a) |