Akumulatorska kosilica Greenworks GD60LM51SP 60V
Originalna cena je bila: din 90.489,70.din 58.999,20Trenutna cena je: din 58.999,20.
Kosačica na baterije GD60LM51SP marke Greenworks sa baterijom od 60V i nožem 51 cm idealna je za velike travnjake. Zahvaljujući bezčetkastom motoru, moćna je i može se koristiti i duže vreme.
Kataloški broj: 2514307K4
Šifra proizvoda: 17244
Cena dostave (sa PDV-om): din 735
Na zalihama
Sigurna kupovina
- Osigurani servis u garantnom i vangarantnom roku za uređaje
- Plaćanje gotovinom, karticom, virmanom, čekovima građana od 6 - 12 rata
- Za sve informacije pozovite 024/576-252
- Cene su istaknute u dinarima sa PDV-om
Opis
NAPOMENA: Kosilica ne sadrži punjač i bateriju!
Pogodnost proizvoda
Dodatne informacije
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| motor | Bez četkica |
| baterija | 2.0 Ah, 4.0 Ah (uključena u set), 6.0 Ah |
| vrsta-pogona | Električni |
| podrucje-primene | Baštovanstvo i uređenje pejzaža, Kuća i bašta, Profesionalna upotreba |
| funkcije | Sakupljač, mulčiranje, izbacivanje sa strane |
| povrsina-kosenja | Do oko 800 m² |
| radna-sirina | 510 mm |
| visina-kosenja | 25 – 80 mm |